عضو شورای شهر تهران از برگزاری مسابقه موتورسواری شبانه در بزرگراه چمران گلایه کرد. نظر سنجی:  به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی، محمود میرلوحی صبح امروز در جلسه شورای شهرتهران در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که  مدت‌هاست می‌بینیم که شب‌ها اتوبان چمران مخصوصا در حوالی ساعت ۲ تا ۴ بامداد […]

مسابقات شبانه موتورسواری در بزرگراه چمران!؟

 

عضو شورای شهر تهران از برگزاری مسابقه موتورسواری شبانه در بزرگراه چمران گلایه کرد.

نظر سنجی: Article Rating

 به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی، محمود میرلوحی صبح امروز در جلسه شورای شهرتهران در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که  مدت‌هاست می‌بینیم که شب‌ها اتوبان چمران مخصوصا در حوالی ساعت ۲ تا ۴ بامداد به محل مسابقه موتور سوارها تبدیل شده است گفت:  این مسابقات آلودگی صوتی شدیدی ایجاد می‌کند و  نمی‌دانم چرا برخورد نمی‌شود؟

وی با انتقاد از آلودگی صوتی شبانه در بزرگراه چمران گفت: معمولا موتورسوارها حدفاصل پارک وی تا پل مدیریت تردد می‌کنند و با اینکه آلودگی صوتی شدید آن هم در بامداد ایجاد می‌کنند، اما چرا مانع تردد آنها نمی‌شوند؟

میرلوحی ادامه داد: مراتب به معاونت حمل و نقل اعلام شده است اما گزارشی به شورای شهر ندادند که از آنها می‌خواهیم هرچه سریعتر اقدامی عاجل در این زمینه انجام دهند.

انتهای‌پیام/