در شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس تهران سبزپوش شد و رشد اندک ۲۰۶ واحد را ثبت کرد. گروه خودرویی ها از پرتقاضا ترین نمادهای امروز بازار هستند. نظر سنجی:  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی، در شروع معاملات بازار سرمایه  شاخص کل بورس  تهران سبزپوش شد و با صعود ۲۰۶ واحدی […]

بورس تهران سبزپوش شد/ افزایش تقاضا در گروه خودرویی‌ها

 

در شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس تهران سبزپوش شد و رشد اندک ۲۰۶ واحد را ثبت کرد. گروه خودرویی ها از پرتقاضا ترین نمادهای امروز بازار هستند.

نظر سنجی: Article Rating

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی، در شروع معاملات بازار سرمایه  شاخص کل بورس  تهران سبزپوش شد و با صعود ۲۰۶ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۷۱ واحدی ۳۸۰  هزار و ۸۰۱ واحد را ثبت کرد.

اثرگذارترین نمادها بر شاخص

نمادهای فارس، خودرو و غکورش بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای های وب، فولاد و وپارس بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

وضعیت نمادها در ابتدای معاملات

نماد خگستر به دلیل نوسان ۲۰ درصدی متوقف شد.

تقاضا در گروه خودرویی امروز نیز محسوس است. نماد خساپا مماس بر صفر معاملاتی در قیمت ۱۷۰ تومان در حال معامله است. خودرو در محدوده ۱۹۵ تومان در مدار مثبت داد و ستد می شود. خدیزل، خموتور و خکرمان از دیگر نمادهای سبزپوش گروه اند.

فولاد و فملی مثبت شدند.

انتهای‌پیام/