شهردار ناحیه ۶ منطقه ۴ از پیشرفت فیزیکی مطلوب پروژه های توسعه محلی و کوچک مقیاس در محله های کم برخوردار خبر داد و گفت: با بهره برداری از این پروژه ها سرانه های مورد نیاز شهروندان در محلات کم برخوردار ناحیه ۶ منطقه ۴ تامین خواهد شد. نظر سنجی:  به گزارش پایگاه خبری […]

اجرای 13 پروژه توسعه محلی و کوچک مقیاس در محلات ناحیه 6 منطقه 4 تهران

 

شهردار ناحیه ۶ منطقه ۴ از پیشرفت فیزیکی مطلوب پروژه های توسعه محلی و کوچک مقیاس در محله های کم برخوردار خبر داد و گفت: با بهره برداری از این پروژه ها سرانه های مورد نیاز شهروندان در محلات کم برخوردار ناحیه ۶ منطقه ۴ تامین خواهد شد.

نظر سنجی: Article Rating

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “محمد شریفی” با اعلام این خبر و با اشاره به تاکید شهردار منطقه ۴ مبنی بر تامین نیازهای ضروری شهروندان در قالب پروژه های توسعه محلی کوچک مقیاس محلی گفت: با توجه به بازدیدهای میدانی صورت گرفته از سطح محلات به همراه شورایاران و نیاز سنجی از شهروندان مبنی بر تامین نیازهای ضروری محلات، از نیمه دوم سال گذشته عملیات اجرایی ۱۳ پروژه در محلات کلشن(خاک سفید) جوادیه و تهرانپارس شرقی آغاز شد.

او افزود: در این طرح توسعه محلی، تجهیز بوستان ها به وسایل بازی کودکان و کفپوش و تامین سایر امکانات رفاهی و بهداشتی در اولویت قرار گرفت.
شریفی اضافه کرد: به منظور رفاه حال کودکان بوستان های داور، آزاده، گل ختمی و برات حسن زاده در طرح پروژه های کوچک مقیاس به وسایل بازی کودکان تجهیز شده‌اند.

شهردار ناحیه ۶ افزود: احداث سرویس بهداشتی در بوستان های جلالی و شیوا (ارغوان)، تجهیز ومرمت سرویس های بهداشتی بوستان های سحر و گلشن و بهزادی، احداث آبخوری در بوستان های سحر و گلشن، بازسازی سرویس بهداشتی  بوستان بهزادی و ترمیم فنس و احداث چمن مصنوعی در زمین ورزشی شهید نیک اعتقاد از دیگر پروژه های توسعه محلی و کوچک مقیاس ناحیه ۶ منطقه ۴ هستند.

او خاطر نشان کرد: تاکنون ۱۰ پروژه تکمیل و به بهره برداری رسیده است و سایر پروژه های مربوط به احداث آبخوری ها نیز تکمیل و در مرحله اخذ مجوز انشعاب قرار دارند.

انتهای‌پیام/